Kolejna realizacja oświetlenia w Ostrowie Wlkp. Tym razem w nowo wybudowanym obiekcie w Firmie AET. W całym obiekcie zostały zainstalowane oprawy Firmy Toshiba oraz hermetyk produkowany przez naszą Firmę. Proszę zobaczyć jaki jest efekt nie wspomnę już o oszczędnościach energii elektrycznej.
Inwestycja zrealizowana przez UMiG Pleszew na ulicy Grunwaldzkiej w Pleszewie - wymiana oświetlenia. Zamiast 150 watowych sodowych opraw zostały zastosowane energooszczędne oprawy ledowe Firmy Toshiba 50 watowe której jesteśmy przedstawicielem. Oszczędzamy energię a efekt jest - jak widać na zdjęciach.
Przez naszą firmę zostało poprawione oświetlenie na Stacji Paliw PetroLuk. Oświetlenie zostało wymienione na myjni oraz oświetlenie uliczne. Warto dodać iż z 14 opraw na myjni pozostało 10. Na myjni została zamontowana oprawa hermetyczna PROXA PR 1500 - 52 W a na słupach ulicznych Urban Light Toshiba 32 W.
Kolejna realizacja kryta ujeżdżalnia w Ośrodku Rekreacji Konnej Hotel Karczma Stara Stajnia w Zawidowicach. Warto dodać iż 6 opraw 130 Watowych firmy Toshiba wystarczyło do oświetlenia 1000 m2. Zastosowano oprawy LED STREET LIGHT.
Sklep w Kotlinie Pana Mariusza Baszyńskiego zastosowano panele ledowe przy elewacji zewnętrznej zastosowano żarówki GU 10 . Warto dodać iż panel ledowy pobiera 45 Wat
Sklep Pani Patrycji Czerwińskiej - Rynek Pleszew zastosowano w nim zwykłe źródła światła czyli żarówki ledowe GU 10 o mocy 3,5 Wata
Realizacja 2015 Firma ELMONT Państwa Anny i Józefa Tymeckich w Bronowie
W dniu wczorajszym zakończyliśmy montaż pierwszych 52 sztuk opraw w zakładzie produkcyjnym Helena
Pierwsze oprawy montowane w Grupie Colian (zakład produkcyjny Helena). Realizacja montażu 52 opraw firmy Toshiba właśnie się rozpoczęła.
Oświetlenie podzczas trzy dniowego turnieju piłki ulicznej w Pleszewie zagwarantowała nasza firma MG Led , ponadto wystawiliśmy swoją drużynę która ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu. Wielkie brawa dla nich!!!!! Dzięki chłopaki !!!!!!
Firma Szatkowscy z Bydgoszczy po raz pierwszy zainstalowała oświetlenie ledowe do komór piaskowych. Został zainstalowany polecany przez naszą firmę higbey 1200 firmy TOSHIBA - a zdjęcia mówią same za siebie.
Kompleksowo nasza Firma wymieniła źródła światła w sali Bankietowej u Pani Ewy Kunert - myślę że efekt jest wizualny jak i oszczędnościowy tylko 432 Wat na całej sali.
Kolejny projekt zrealizowany przez naszą firmę tym razem Firma Wiązary Burkietowicz z Odolanowa.
Hala Sportowa w Zespole Szkół Publicznych w Kowalewie po zainstalowaniu trzech opraw typu Highbay 1200 Firmy TOSHIBA można powiedzieć że zamierzony efekt został osiągnięty. Ponadto te trzy oprawy pobierają łącznie 400 W.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie (Polityka prywatności).